Neoline vaizdo registratorius – ką būtina žinoti apie naudojimą?

vaizdo registratoriusKo gero daugelis vairuotojų neįsivaizduoja kaip reikėtų keliauti be vaizdo registratoriaus ir tuo pat matu jaustis saugiais. Ši įrenginys ypač gelbsti eismo įvykių metu, kuomet tenka rinktis įrodymus. Šis prietaisas iš esmės pakeičia problemų sprendimo būdą ir pareigūnams padeda lengviau nustatyti kaltuosius. Ieškantiems tinkamo įrenginio, šiuo metu siūloma plačiau pasidomėti Neoline prekiniu ženklu. Šiuo prekiniu ženklu pažymėti vaizdo registratoriai kuo puikiausiai veikia net ir užsienio šalyse – jie taip pat gali įspėti apie artėjančius radarus. Tad, kuo pasižymi Neoline vaizdo registratoriai ir kodėl apskritai svarbu turėti tokį įrenginį savo automobilyje?

Vaizdo registratoriai plačiai naudojami jau ne vienerius metus. Pagrindinė jų funkcija – įrašyti iš vairuotojo pusės matomą vaizdą kelyje. Šis prietaisas leidžia greitai nustatyti kelių eismo taisyklių pažeidėjus. Pavyzdžiui, jeigu į avariją patekote ne dėl savo kaltės, tačiau pareigūnams kyla daug klausimų kieno vis dėlto yra kaltė, jūs galite pateikti iškarpą iš tos kelionės, kuomet įvyko avarija. Tada viskas bus aišku ir nereikės gaišti laiko. Vaizdo registratoriai tiesiog yra puiki priemonė apsisaugoti nuo galimo neteisingo nuteisimo dėl eismo įvykių. Tačiau, šie įrenginiai turi ir kitas paskirtis bei funkcijas.

Neoline vaizdo registratoriai taipogi turi radarų detektoriaus funkcija. Ji naudinga tiems, kurie dažnai viršija greitį patys to nė nepastebėdami. Įrenginys įspėja apie esantį radarą už kelių kilometrų arba arčiau ir taip pat pabrėžia kokiu greičiu reikėtų važiuoti, jog radaras jūsų neužfiksuotų. Tad, šios prietaiso pagalba, jūs taip pat išvengsite ir galimų nuobaudų už greičio viršijimą. Tiesa, ne visi vaizdo registratoriai nurodo radarus kitose šalyse, todėl labai svarbu žiūrėti kokį įrenginį perkate.

Taip pat reikia paminėti, kad kai kurie vaizdo registratoriai turi galimybė būti atnaujintais. Tai reiškia, kad atnaujinus programinę įrangą, įrašoma daugiau vietovių, kuriose pastatyti radarai. Pagrindinė taisyklė naudojant tokią įrangą – nuolatos atnaujinti ją iki naujausios versijos, nes tokiu būdu bus garantuojamas maksimalus saugumas dėl galimų nuobaudų už greičio viršijimą.

Kalbant apie vaizdo registratorių veikimą, ypač svarbu žinoti, kad jie naudoja arba vidinę, arba išorinę atminti. Kai kurie įrenginiai turi ir vieną, ir kitą. Trumpai tariant, perkant vaizdo registratorių reikia žiūrėti ar yra galimybė naudoti atminties korteles. Tai padėtų įrašyti didesnį duomenų kiekį. Vaizdo registratorius tuomet įrašytų vaizdinę medžiagą gerokai ilgesnį laikotarpį. Jeigu tokios galimybės nėra, tuomet reikia žiūrėti kokia yra vidinė atmintis ir kiek valandų įrašoma veikimo metu.

Vaizdo registratoriai veikia tokiu principu, kad baigiantis atminčiai, sena medžiaga pašalinama nuo galo ir vaizdas rašomas ant viršaus. Taip veikia ir įprastos stebėjimo kameros.

Kas liečia tokių įrenginių funkcionalumą, taip pat verta akcentuoti, kad yra į tokių vaizdo registratorių, kurie kelionės metu fiksuoja viską ne tik iš vairuotojo pusės. Kai kurie vaizdo registratoriai gali įrašyti vaizdą salone. Žinoma, tokia įranga yra brangesnė nei standartiniai įrenginiai.

Renkantis vaizdo registratorių, reikia kruopščiai perskaityti nurodytą specifikaciją. Turite išsiaiškinti registratoriaus galimybes. Pigiausi įrenginiai dažniausiai įrašo nelabai kokios kokybės vaizdą. Tokie pigūs įrenginiai gali būti nelabai tinkamai naudojimui, nes iš to, jeigu viskas bus nufilmuota, tačiau vaizdas bus nelabai aiškus ir padedantis suprasti kas įvyko? Tad, jeigu perkate vaizdo registratorių, bent jau pasižiūrėkite kokios kokybės vaizdas yra įrašomas. Tai yra labai svarbus kriterijus, į kurį verta atsižvelgti vien dėl savo pačių saugumo.